معرفی بیمه ها

جهت معرفی هر یک از بخش های زیر رشته مورد نظر را انتخاب نمایید .

خدمات ما

بیمه اتومبیل

بیمه اتومبیل جبران کننده خسارات ناشی از حوادث رانندگی، آتش‌سوزی، سرقت اتومبیل و... می‌باشد. این گروه به دو بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث تقسیم می شود.

ادامه مطلب ...

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش‌سوزی خسارات‌ وارد به اموال و دارائی‌های منقول و غیرمنقول بیمه گذار که در اثر آتش‌سوزی یا خطرات دیگر مورد خسارت واقع می شود را جبران می کند.

ادامه مطلب ...

بیمه عمر و سرمایه گذاری

یکی از نگرانی های انسان، ایجاد آرامش برای دوران بازنشتگی و سرنوشت اعضای خانواده خود پس از فوت سرپرست خانواده یا هر یک از عزیزانشان می باشد.

ادامه مطلب ...

بیمه مسئولیت

این بیمه نامه در صدد تامین و جبران خسارت هایی است که براثر تقصیر و خطا، غفلت، اشتباه و یا فعالیت مخاطره آمیز بیمه گذار متوجه دیگران می شود.

ادامه مطلب ...

بیمه مهندسی

بیمه های مهندسی، خطرات احتمالی و حوادث ناگهانی در فعالیت های صنعتی، عمرانی و طرح های ساختمانی و وقوع خسارات را تحت پوشش قرار می دهد.

ادامه مطلب ...

بیمه باربری

چنانچه در جریان حمل کالا در نتیجه وقوع خطرهای موضوع بیمه ،خسارت وارد شود و یا بیمه‌گذار هزینه هائی مرتبط با خطرات متحمل شود زیان وارده جبران می شود.

ادامه مطلب ...

بیمه درمان

شرکت بیمه تجارت نو در تلاش است تا با ارائه بهترین پوشش های درمانی به بیمه شدگان خود به عنوان تکیه گاهی مطمئن، حس آرامش را در اقشار جامعه ایجاد کند.

ادامه مطلب ...

بیمه انرژی

عملیات کشف و استخراج منابع نفت و گاز مستلزم سرمایه گذاری کلان است که در معرض ریسک هایی فراتر از کارهای عمرانی و صنعتی قرار دارند.

ادامه مطلب ...

تماس با نمایندگی 7115

  • تهران، میدان ولیعصر ابتدای کریمخان پلاک 292 واحد 4
  • تلفن تماس : 09128607340-09131149653
  • ایمیل : support [at] bimetejarat.com
    اینستاگرام : Bimetejarat.co

گواهینامه ها

logo-samandehi logo-enamad-tejaratno