قوانین و مقررات

شنبه, 01 ارديبهشت 1397 16:42

قوانین و شرایط

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

قوانین استفاده از بیمه تجارت نو نمایندگی 1160

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. دانستن این مطالب برای همه کاربران الزامیست . ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این سایت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود. همچنین دانستن این موضوع مهم است که این وب سایت صرفا متعلق به احدی از نمایندگان بیمه تجارت نو به کد 1160 می باشد و مسئولیت کلیه اقدامات صورت گرفته در این وب سایت بر عهده این نمایندگی می باشد البته کلیه فعالیت آن تحت نظارت شعبه غرب بیمه تجارت نو و از طریق این شعبه قابل استعلام است.

بخش اول: تعاریف و اصطلاحات عمومی

1-نمایندگی بیمه موظف به ارائه خدمات شرکت بیمه خود می باشد لذا صرفا جهت منفعت بیشتر برای مشتری تصمیم نمی گیرد و تلاش خود را جهت مشتری مداری و ارائه خدمات بهتر می نماید. شما ترجیح می دهید از نمایندگی اصلی یک برند خریداری کنید و یا از فروشگاهی که چندین برند را در دل خود جا داده است؟ همچنین قرارداد میان نمایندگی و شرکت بیمه گر، کاملا شفاف و مشخص بوده، آیا کارگزاران رسمی راضی به ارائه قرارداد فیمابین با شرکت های بیمه به مشتریان خود هستند؟

۲- بیمه گر :به شرکت بیمه ای اطلاق می شود که دارای مجوز رسمی از بیمه ی مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای ارائه ی خدمات و محصولات بیمه ای است و مشخصات آن در بیمه نامه قـید شده و جبـران خسارات و پرداخت غرامات ناشی از حوادث احتمالی طبق شرایط مقــرر در بیمه نامه را به عهده می گیرد.

۳- بیمه گذار: به فردی که از شرکت های بیمه، بیمه نامه تهیه می نماید، بیمه گذار گفته می شود. تهیه بیمه نامه می تواند از طریق وب سایت، حضوری، تلفنی و یا روش های آتی باشد.

۴-بیمه شده : شی یا شخصی است که احتمال تحقق خطر یا خطرات مشمول بیمه نامه، برای آن موجب انعقاد بیمه نامه می گردد.

۵-محصولات: به کلیه خدمات از جمله مشاوره، بیمه نامه و خدمات پس از صدور و ... محصولات وب سایت بیمه تجارت نو نمایندگی 1160 گفته می شود.


بخش دوم: شرایط اختصاصی خرید و صدور و تحویل بیمه نامه

1-هر بیمه نامه که از این وبسایت خریداری می شود تابع شرایط عمومی و اختصاصی آن بیمه نامه است که توسط شرکت بیمه ی صادرکننده تهیه و به تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده است. همچنین نکات مهم هر بیمه نامه در بخش توضیحات هر محصول قابل مشاهده است و همچنین شرایط عمومی بیمه نامه برای اطلاع بیشتر قابل دانلود در هر قسمت می باشد.

2- تمامی بیمه های صادره در این وب سایت با پیش فرض شرایط عمومی ارائه می گردند لذا در صورت اضافه نمودن شرایط خصوصی می بایست گزینه ها و آپشن ها به وسیله بیمه گذار مشخص گردند.

3-حداکثر نیم ساعت پس از ثبت درخواست و پرداخت آنلاین مبلغ بیمه نامه، از طرف نمایندگی 1160 با بیمه گذار تماس گرفته خواهد شد و پس از تایید بیمه گذار، فرایند صدور بیمه نامه صورت می گیرد. لذا در صورت پرداخت اشتباه و یا انصراف از تصمیم خود، به هیچ عنوان نگران بازپس گیری وجه خود نباشید. همچنین بیمه گذار می تواند روند صدور را تا 48 ساعت بعد به تاخیر انداخته و پس از آن به منزله انصراف تلقی خواهد شد و بیمه گذار می بایست نسبت به دریافت وجه پرداخت شده اقدام نماید.

4-ثبت سفارش و پرداخت هزینه به منزله صدور و اعتبار بیمه نامه نمی باشد.

5-برخی بیمه نامه ها نیاز به کارشناسی و آنالیز دقیق تر می باشد، لذا ثبت سفارش و پرداخت هزینه جهت صدور بیمه نامه در خارج از ساعات اداری تنها به انجام امور اولیه صدور بیمه نامه می باشد و ادامه روند صدور در اولین روز کاری اتفاق می افتد.

6-تمام بیمه نامه ها و پوشش های ارائه شده به صورت پیش فرض ارائه شده است و شرکت ملزم به ارائه آن به مشتری نمی باشد. برای مثال پوشش سرقت در بیمه نامه آتش سوزی برای منازل مسکونی و شرکت هایی که امکانات ایمنی اولیه را ندارند قابل ارائه نخواهد بود.

7-نمایندگی بیمه از تمامی اطلاعاتی که به عنوان مشخصات کاربردر اختیار این شرکت قرار می گیرد مانند نام و نام خانوادگی و شماره موبایل و مشخصات خودرو و … در پایگاه اطلاعات نمایندگی ثبت و نگهداری شده و از این داده ها صرفا در راستای ارائه خدمات بهینه بیمه ای استفاده می شود.

8-کلیه خدمات و محتواهای ارائه شده در این وب سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است

9-تکمیل فرم های هر بیمه نامه به منزله تایید آن توسط بیمه گزار است و بیمه گزار با تعیین آنها، اجازه ثبت این اطلاعات در فرم های پیشنهاد را به بیمه گر واگذار می نماید.

10-چنانچه تغییراتی در خدمات ارائه شده و یا قوانین وب سایت در آینده اتفاق بیافتد در همین صفحه منتشر شده و به اطلاع همه کاربران خواهد رسید.

خواندن 4247 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « حریم خصوصی

تماس با نمایندگی 7115

  • تهران، میدان ولیعصر ابتدای کریمخان پلاک 292 واحد 4
  • تلفن تماس : 09128607340-09131149653
  • ایمیل : support [at] bimetejarat.com
    اینستاگرام : Bimetejarat.co

گواهینامه ها

logo-samandehi logo-enamad-tejaratno